Vítajte na internetovej stránke asociácie TEAM CROWNLINE


Sme Team CROWNLINE - sme tím, ktorí sa už dlhoročne venuje odborne lodiam, lodným motorom a samozrejme aj športovému jachtingu, či vodnému motorozmu. Naše odborné znalosti a dlhoročné skúsenosti s loďami každého druhu, sú zárukou spokojnosti ľudí, ktorí využívajú naše služby.

Sme nadšení fanúškovia lodí CROWNLINE, a veríme, že aj Vás presvedčia jej nádherné línie a skvelé plavebné vlastnosti. Tam, kde iné lode majú problémy s vlnami, tam CROWNLINE s ľahkosťou a s bravúrou prepláva.

Sme TEAM, ktorý predstavil a doviezol značku CROWNLINE na Slovensko.

CROWNLINE patrí medzi málo výrobcov lodí, ktorý Vám dokáže ponúknuť lode aj svojej najvyššej kategorie priamo zo skladu. Teda ihneď, bez nekonečného čakania a s Team CROWNLINE získate aj mimoriadne nákupné zľavy!

V zmysle právnej úpravy EU si každý občan môže slobodne vybrať kde, v ktorej krajine si loď kúpi, teda bez regionalizácie! Záleží len a len na dôvere zákazníka k predajcovi.

Náš tím Vám dokáže poskytnúť aj náležitú právnu pomoc pri kúpe, predaji, prihlasovaní lode a samozrejme aj v spore s predajcom.

 

Naša nadnárodná asociácia majiteľov a priateľov lodí Crownline pôsobý v USA, Kanada, Austrália a EU združuje majiteľov týchto lodí, zastupuje ich záujmy, hodnotí kvalitu predajcov lodí a služieb, vytvára stále lepšie podmienky pre spokojnosť záujemcov o tieto lode.

Sme radi, že aj Vám môžeme doporučiť najlepšie ceny lodí, poskytnúť služby a informácie ohľadne týchto lodí a pomôcť Vám so správnym výberom lode s prihliadnutím na Vaše konkrétne záujmy a naše nemalé skúsenosti so všetkými kategóriami lodí tejto značky.

Poradíme Vám tak s výberom správnej lode, ako aj s výberom optimálnej motorizácie. Nie vždy to najsilnejšie je najlepšie a nie vždy najlacnejšie je v skutočnosti najlacnejšie! Všetci majitelia lodí Crownline môžu spolu s nami využívať výhody Team Crownline s celosvetovou pôsobnosťou /asistenčné služby, zľavy v marínach, stretnutia na vode,.../. Veríme, že naše dlhoročné skúsenosti a názory našich priateľov plávajúcich s loďami CROWNLINE, Vám budú maximálne užitočné pri Vašom správnom výbere lode a teda aj s Vašou dlhoročnou spokojnosťou pri plavbe so svojím "miláčikom".