Diskusná téma: Spokojnosť a iné...

Dátum: 14.10.2011

Vložil: Jozef

Titulok: Crownline

Veľmi sa mi páčia lode Crownline, aj som uvažoval o jeho kúpe, hľadal som čo najvýhodnejšiu kúpu ale keď som si zisťoval ako sa na Slovensku lode predávajú, bojím sa o riešenie ak sa mi niečo pokazí. Nemám istotu, že sa mi bude aj potom niekto seriózne venovať /teraz by mi predali aj "čerta"/. Mám obavy, či vôbec niekedy bude zákazník mať dobrý pocit z kúpy lode! Aký je Váš názor?

Dátum: 28.09.2011

Vložil: Miro

Titulok: Predajca Crownline

Je mi už dnes jedno, čo predáva ale ja už od neho určite nič nekúpim. Predal mi loď a tvrdil, že ju na vode aj odskúšal. To bol ale pekný "blaf" lebo doma som zadrel motor a zistilo sa, že chýbal olej, ktorý tam pán Henc vraj osobne dolial (kontroloval). Kamarát má Crownline, to mu teda nezávidím.

Dátum: 27.09.2011

Vložil: Lubo

Titulok: Crownline

Ja osobne som oslovil Henca st., či by sa mi neprišiel pozrieť na motor (nakoľko vraj robí záruky na Mercruiser). Prisľúbil veľmi ochotne, avšak nedočkal som sa ho ani na viac urgencií. Od tej doby ho radšej nevolám, lebo som počul, že takéto skúsenosti (len sľuby) majú aj iní. Radšej volám Imramovkého, alebo Tomáša, ktorí sú vždy ochotní!

Dátum: 27.09.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Crownline

Team Crownline je tu pre priaznivcov týchto lodí a radi im poradíme podľa nášho presvedčenia a skúseností našich členov, kde je najlepší predajca a kde je najlepší servis (bez ohľadu na regionálnych zástupcov).

Dátum: 27.09.2011

Vložil: Karol

Titulok: Crownline

Myslím si, že toto fórum je pre zákazníkov a priaznivcov lodí Crownline. Som veľmi znechutený, keď vidím čo sa na Slovensku deje ohľadne predaja týchto lodí. Obávam sa, že servisovať budem radšej v Čechách alebo priamo v Chorvátsku.

Dátum: 26.09.2011

Vložil: Spokojný zákazník z Bratislavy

Titulok: Crownline

Dobrý deň, chcem reagovať na dnešnú rannú diskusiu, ktorú som ešte stihol prečítať pred jej vymazaním. Mne sa zdalo, že firma Henamotor len chcela pravdivo informovať o skutočnosti ohľadne výhradného zastúpenia. Keď ste zverejnili príspevok od p. Csabu, tak prečo by sa nemohla aj firma Henamotor zapojiť do diskusie?? Ja mám s touto firmou dobré skúsenosti a neviem prečo by mal niekto ohovárať firmu, ktorá je vyše dvadsať rokov na trhu??? Vy ste reagovali 24.9. popritom ste už mali 21.9. písomne zaslané stanovisko od výrobcu, tak kto podáva potom pravdivé informácie??

Dátum: 27.09.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Re:Crownline

Pán Henz, nabudúce sa podpíšte pod svoj anonym na diskusnom fóre a nevydávajte sa za "spokojného zákazníka"! Váš príspevok bol vymazaný lebo obsahoval nie Vaše názory k značke Crownline ale PROPAGÁCIU Vašej firmy. Propagácia, či reklamy nie sú na tomto fóre prípustné!

Dátum: 27.09.2011

Vložil: Tibor

Titulok: Re:Crownline

Prikláňam sa k názoru Team Crownline. Mne sa tiež nepáči, keď niekto robí úskoky, len aby získal značku do svojej predajne! Toto by si zrejme voči Beate nedovolil. Tá by sa s ním nepárala!

Dátum: 26.09.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Crownline

Team Crownline Slovakia | 26.09.2011

Príspevok Henamotor bol odstránený (v diskusii ne je možné propagovať vlastnú podnikateľskú činnosť).
Treba uvádzať názory, podnety a podobne (nie vlastnú propagáciu)

Dátum: 24.09.2011

Vložil: Csaba

Titulok: Crownline

Firma, ktorá inzeruje, že má výhradné zastúpenie, dúfam, že je to len zlý vtip?! K tomu sa dúfam vyjadria aj ostatní, ktorí majú svoje "skúsenosti." Urobte všetko preto, aby značke Crownline sa venovali iba korektní ľudia.

Dátum: 24.09.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Re:Crownline

Budeme situáciu sledovať a v prípade zistenia konkrétnych skutočností porušovania etiky a dobrého mena lodí Crownline, urobíme potrebné a zásadné kroky priamo u výrobcu a taktiež u centrálneho zástupcu pre Európu.

Dátum: 30.09.2011

Vložil: Laczi

Titulok: Re:Crownline

My sme tiež prekvapení! Kúpili sme tam loď, ktorú radšej chceme predať a kúpiť Crownline. Ale teraz rozmýšľame, či vôbec kúpiť. Už nechceme zase tak dopadnúť. Keď sme chceli kúpiť prvú loď, všetko nasľubovali a potom...však, však.

Záznamy: 121 - 132 zo 132
<< 1 | 2 | 3 | 4

Pridať nový príspevok