Diskusná téma: Spokojnosť a iné...

Dátum: 18.12.2011

Vložil: Tibor Toth

Titulok: Spokojnosť s predajom lodí

Podľa príspevkov musím konštatovať, že sú "zaujímavé" príspevky, ktoré naznačujú, že s predajom a s dôveryhodnosťou predajcov je to všelijaké! Zrejme by bol najvhodnejšie, aby vznikla konkurencia medzi predajcami tak, aby mohli viacerí ponúkať rovnaké lode, aby si viac vážili názory a hlavne samotného zákazníka a zákazník by si mohol vybrať u koho si kúpi a komu dôveruje. Monopolný predaj lodí určitej značky vedie len k zneužívaniu dominantného postavenia a zákazník si nemá možnosť vybrať. Buď kúpi loď, ktorú chce a povznesie sa nad kvalitou predaja alebo, čo je horšie, aj keď nerád, kúpi si inú značku lode a dá prednosť kvalitnému predajcovi. Čo je veľmi smutné! Samozrejme musím však taktiež pripomenúť, že výhradným zastúpením sa porušuje zákon SR a EÚ o voľnej hospodárskej súťaži. Istá nem. automobilka dostala niekoľko miliónovú pokutu za porušovanie tohoto zákona. Ten sa však vzťahuje aj na lode!

Dátum: 06.12.2011

Vložil: Peter S.

Titulok: Henamotor

Viete o tom, že v Komárne sa potopila loď, ktorú predtým opravovala firma Henamotor. Nie je to síce o Crownline ale je dobré ak o terajšom predajcovi týchto lodí si urobí svoj názor aj záujemca o tieto lode. Dúfam, že k tomuto niekto niečo napíše.

Dátum: 06.12.2011

Vložil: Attila Hencz

Titulok: Re:Henamotor

A vieto aj to ,ze prečo sa potopila tak Vam to poviem ,majitel sa na lod nepozrel asi mesiac a medzi tim pršalo a tolko vody sa nazbieralo v lodi ze motor bol pod vodou a podla Vas je to chyba servisu a nie majitela,,,,

Dátum: 07.12.2011

Vložil: Tibor

Titulok: Re:Re:Henamotor

No dobre. Ale prečo sa nezaplo automaticky vodné čerpadlo, tak ako na ostatných normálnych lodiach?

Dátum: 07.12.2011

Vložil: Hencz Attila

Titulok: Re:Re:Re:Henamotor

Lebo tak dlho nevydrží žiadna baterka,a bol upozornení aj od správcu prístavu on to ignoroval.

Dátum: 28.12.2011

Vložil: Jožo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Henamotor

Je to teda dobré klamstvo!

Dátum: 18.12.2011

Vložil: Jozef III

Titulok: Re:Henamotor

S firmou Henamotor mám roky dobré skúsenosti. Mám dojem, že tuná ide o tendenčné ohováranie, čo hraničí s nekalou súťažou.

Dátum: 06.01.2012

Vložil: Jano Dolák

Titulok: Re:Re:Henamotor

Za pochvalný názor sa nemusíš skrývať za pseudonym. Jedine ak chváliš sám seba!

Dátum: 19.11.2011

Vložil: Jozef II

Titulok: Crowndezvous 2012

Aj my sa chystáme na stretnutie "crownleinistov" ale radi by sme chceli vedieť ako najlepšie sa tam autom a s loďou na prívese dostaneme, čo najlepšie. Určite to zaujíma aj ostatných, preto sa to pýtame cez diskusné fórum. Ďakujem

Dátum: 04.12.2011

Vložil: Team Crownline

Titulok: Re:Crowndezvous 2012

Na tejto stránke máte presné umiestnenie https://www.crownline.sk/crowndezvous-2012/ .
Ak si pohľad zmenšíte, lepšie sa zorientujete. Po diaľnici idete výjazdom na Šibeník. Cez Šibeník idete len okrajovo (neodbočíte do mesta Šibeník, ale pokračujete na Brodaricu, ešte pred Brodaricou, t.j. cca 3 km od odbočky na Šibeník, však odbočíte do prava na "SOLARIS". Tam sa už orientujete podľa informačných značiek "Yacht Marina Solaris". My ideme zo Slovenska 22.6.2012, ak chcete, môžete sa pridať. Už cesta bude dovolenkou! Tešíme sa na stretnutie.

Dátum: 12.11.2011

Vložil: Lucia

Titulok: Team Crownline

Pravidelne sledujem Vašu stránku. Som rada, že aj na Slovensku je spoločnosť, ktorá združuje priateľov lodí Crownline a hlavne máme konečne všetci kde vyjadriť svoj názor. Už sa tešíme na budúci rok na stretnutie Crowndezvous 2012 v Solarise. Poznáme to tam - je to senzačné miesto. Doporučujeme aj ostatným, ktorí ešte váhajú.

Dátum: 07.11.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Predajca Crownline - VÝZVA

Výzva.
Nakoľko sa stretávame len s negatívnymi príspevkami, radi by sme Vás chceli poprosiť aj o príspevky s pozitívnymi skúsenosťami (aj keď na spokojnosť nie je zvykom poukazovať, berie sa za samozrejmosť) lebo touto stránkou sa snažíme čo najobjektívnejšie spropagovať značku Crownline a jej predajcov.

Dátum: 25.10.2011

Vložil: Jaro D.

Titulok: Zimné parkovanie

Hľadám nejaké vhodné parkovanie lode mimo sezóny. Neviete mi poradiť v okrese DS alebo SC, BA? Ďakujem

Dátum: 25.10.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Re:Zimné parkovanie

Náš Team ponúka zazimovanie a súčasne aj zimné parkovanie lodí Crownline pre členov Team Crownline ZADARMO. Inak doporučujeme požadovať túto službu od predajcu Vašej lode. U kvalitného predajcu by to mala byť samozrejmosť. V prípade, že máte s tým problémy, dajte nám vedieť.

Dátum: 24.10.2011

Vložil: Jaroslav

Titulok: Kúpa lode Crownline

Mám záujem si kúpiť loď Crownline 260 CR. Prijal by som, keby ste mi poradili kde je najlepšie kúpiť a najmä poradiť mi s výbavou. Viete mi s tým pomôcť?

Dátum: 24.10.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Re:Kúpa lode Crownline

Radi Vám budeme nápomocný so správnym výberom lode, čo je zbytočné a na čo netreba zabúdať. Nakoľko sa jedná o komerčné informácie, prosím napíšte nám Váš kontakt mailom a obratom sa Vám ozveme. Ďakujeme.

Dátum: 18.10.2011

Vložil: Miro

Titulok: Predajca Crownline

Som veľmi nespokojný s terajším predajcom lodí Crownline - Henamotor, lebo podľa jeho reklamy má na predajni lode a preto som sa konečne rozhodol jednu si kúpiť. Na moje prekvapenie, na predajni nemá žiadnu loď Crownline!!! "Vraj o 2 - 3 týždne! Takže už verím týmto debatám o serióznosti terajšieho predajcu. Je to zas len predaj cez katalóg!!! Už nemám záujem!

Dátum: 18.10.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Re:Predajca Crownline

Váš príspevok určite preveríme aj u zástupcu pre EU a vykonáme všetko pre nápravu. Veríme, že Vám dokážeme uspokojivo pomôcť a nezanevriete na inak skvelé lode Crownline.
Za nepríjemnosť sa Vám za Team Crownline ospravedlňujeme.

Dátum: 14.10.2011

Vložil: Jozef

Titulok: Crownline

Veľmi sa mi páčia lode Crownline, aj som uvažoval o jeho kúpe, hľadal som čo najvýhodnejšiu kúpu ale keď som si zisťoval ako sa na Slovensku lode predávajú, bojím sa o riešenie ak sa mi niečo pokazí. Nemám istotu, že sa mi bude aj potom niekto seriózne venovať /teraz by mi predali aj "čerta"/. Mám obavy, či vôbec niekedy bude zákazník mať dobrý pocit z kúpy lode! Aký je Váš názor?

Dátum: 28.09.2011

Vložil: Miro

Titulok: Predajca Crownline

Je mi už dnes jedno, čo predáva ale ja už od neho určite nič nekúpim. Predal mi loď a tvrdil, že ju na vode aj odskúšal. To bol ale pekný "blaf" lebo doma som zadrel motor a zistilo sa, že chýbal olej, ktorý tam pán Henc vraj osobne dolial (kontroloval). Kamarát má Crownline, to mu teda nezávidím.

Dátum: 27.09.2011

Vložil: Lubo

Titulok: Crownline

Ja osobne som oslovil Henca st., či by sa mi neprišiel pozrieť na motor (nakoľko vraj robí záruky na Mercruiser). Prisľúbil veľmi ochotne, avšak nedočkal som sa ho ani na viac urgencií. Od tej doby ho radšej nevolám, lebo som počul, že takéto skúsenosti (len sľuby) majú aj iní. Radšej volám Imramovkého, alebo Tomáša, ktorí sú vždy ochotní!

Dátum: 27.09.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Crownline

Team Crownline je tu pre priaznivcov týchto lodí a radi im poradíme podľa nášho presvedčenia a skúseností našich členov, kde je najlepší predajca a kde je najlepší servis (bez ohľadu na regionálnych zástupcov).

Dátum: 27.09.2011

Vložil: Karol

Titulok: Crownline

Myslím si, že toto fórum je pre zákazníkov a priaznivcov lodí Crownline. Som veľmi znechutený, keď vidím čo sa na Slovensku deje ohľadne predaja týchto lodí. Obávam sa, že servisovať budem radšej v Čechách alebo priamo v Chorvátsku.

Dátum: 26.09.2011

Vložil: Spokojný zákazník z Bratislavy

Titulok: Crownline

Dobrý deň, chcem reagovať na dnešnú rannú diskusiu, ktorú som ešte stihol prečítať pred jej vymazaním. Mne sa zdalo, že firma Henamotor len chcela pravdivo informovať o skutočnosti ohľadne výhradného zastúpenia. Keď ste zverejnili príspevok od p. Csabu, tak prečo by sa nemohla aj firma Henamotor zapojiť do diskusie?? Ja mám s touto firmou dobré skúsenosti a neviem prečo by mal niekto ohovárať firmu, ktorá je vyše dvadsať rokov na trhu??? Vy ste reagovali 24.9. popritom ste už mali 21.9. písomne zaslané stanovisko od výrobcu, tak kto podáva potom pravdivé informácie??

Dátum: 27.09.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Re:Crownline

Pán Henz, nabudúce sa podpíšte pod svoj anonym na diskusnom fóre a nevydávajte sa za "spokojného zákazníka"! Váš príspevok bol vymazaný lebo obsahoval nie Vaše názory k značke Crownline ale PROPAGÁCIU Vašej firmy. Propagácia, či reklamy nie sú na tomto fóre prípustné!

Dátum: 27.09.2011

Vložil: Tibor

Titulok: Re:Crownline

Prikláňam sa k názoru Team Crownline. Mne sa tiež nepáči, keď niekto robí úskoky, len aby získal značku do svojej predajne! Toto by si zrejme voči Beate nedovolil. Tá by sa s ním nepárala!

Dátum: 26.09.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Crownline

Team Crownline Slovakia | 26.09.2011

Príspevok Henamotor bol odstránený (v diskusii ne je možné propagovať vlastnú podnikateľskú činnosť).
Treba uvádzať názory, podnety a podobne (nie vlastnú propagáciu)

Dátum: 24.09.2011

Vložil: Csaba

Titulok: Crownline

Firma, ktorá inzeruje, že má výhradné zastúpenie, dúfam, že je to len zlý vtip?! K tomu sa dúfam vyjadria aj ostatní, ktorí majú svoje "skúsenosti." Urobte všetko preto, aby značke Crownline sa venovali iba korektní ľudia.

Dátum: 24.09.2011

Vložil: Team Crownline Slovakia

Titulok: Re:Crownline

Budeme situáciu sledovať a v prípade zistenia konkrétnych skutočností porušovania etiky a dobrého mena lodí Crownline, urobíme potrebné a zásadné kroky priamo u výrobcu a taktiež u centrálneho zástupcu pre Európu.

Dátum: 30.09.2011

Vložil: Laczi

Titulok: Re:Crownline

My sme tiež prekvapení! Kúpili sme tam loď, ktorú radšej chceme predať a kúpiť Crownline. Ale teraz rozmýšľame, či vôbec kúpiť. Už nechceme zase tak dopadnúť. Keď sme chceli kúpiť prvú loď, všetko nasľubovali a potom...však, však.

Záznamy: 121 - 150 zo 150
<< 1 | 2 | 3 | 4

Pridať nový príspevok